Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Klub Seniora w Goleszowie: Jest wsparcie na kolejne lata

Facebook Twitter

Gmina Goleszów pozyskała kolejne środki na kontynuację programu realizowanego przez działające na terenie gminy kluby Senior+ w Bażanowicach, Cisownicy i Dzięgielowie oraz na rozpoczynający właśnie swoją działalność Klub Seniora w Goleszowie Równi.

Klub Seniora w Goleszowie
fot. mat. prasowe

W sumie na zajęcia dla aktywnych seniorów pozyskaliśmy blisko 110 tys. zł w ramach wsparcia funkcjonowania już istniejących i nowo powstałych klubów seniora utworzonych w ramach programu wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020

– komentuje Sylwia Cieślar, Wójt Gminy Goleszów.

Klub Seniora w Goleszowie fot. mat. prasowe

Dzięki pozyskanym środkom kluby będą mogły pokryć m.in. wydatki związane z prowadzeniem w tym zajęć relaksacyjno-gimnastycznych i manualnych, jak również koszty realizacji spotkań w zakresie poradnictwa psychologicznego czy dietetycznego.

Działanie gminnych klubów seniora wpisuje się w realizowaną ze szczególną uwagą i troską politykę senioralną. O tym jak ważne jest to działanie, świadczy przede wszystkim wysoka frekwencja w gminnych klubach seniora oraz ich zadowoleni członkowie, którzy coraz chętniej sami kreują program realizowanych działań.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024