Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kolejka przed Punktem Szczepień Powszechnych w Wodzisławiu? Sprawdziliśmy!

Facebook Twitter

Pierwszy dzień szczepień w Punkcie Szczepień Powszechnych w Wodzisławiu i kolejka oczekujących. Jak wiecie z naszych wiadomości: miasto utworzyło punkt w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym numer 7, na ulicy 26 Marca. Porządku pilnuje Straż Miejska.

O kolejce przed punktem szczepień pisała do nas Hanna:

W Wodzisławiu Śląskim w kolejce do nowo utworzonego punktu szczepień przy ZSP nr 7 stoi aktualnie około 70 osób. Wszyscy mają termin na ten sam dzień i mniej więcej tą samą godzinę. Ludzi pilnuje Straż Miejska, nie maja informacji skąd takie zamieszanie.

W środku Punktu Szczepień Powszechnych przygotowano aż 10 stanowisk, gdzie na bieżąco podawane są szczepionki kolejnym zarejestrowanym osobom, posłuchajcie sondy Moniki Sokołowskiej:

Osoby, które już dziś (5.05.) zdecydowały się na szczepienie w Punkcie Szczepień Powszechnych w Wodzisławiu nie miały wątpliwości, że warto:

A w regionie dziś (5.05.) także ruszył Punkt Szczepień Powszechnych w Rydułtowach, Cieszynie i Jastrzębiu- Zdroju. Jutro (6.05.) szczepienia rozpoczną się w Knurowie. W Rybniku ruszyła rejestracja do punktu na kampusie, same szczepienia ruszą tam 10 maja, 12 maja zaczną się szczepienia w punkcie zlokalizowanym w szpitalu w Rydułtowach.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2021