Kolejny medal dla UKS Strzał Wodzisław

Kolejny medal dla UKS Strzał Wodzisław. W miniony weekend (3-4.10.) w Dusznikach Zdroju rozegrano Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkach. Otylia Kocur zdobyła brązowy medal, z czwartego miejsca cieszył się natomiast Kacper Brzóska.

Podczas biegu sprinterskiego Otylia mimo bardzo silnego wiatru, poradziła sobie na strzelnicy i w ogromnym opanowaniu pudłował tylko dwa razy, w połączeniu z bardzo dobrym biegiem na nartorolkach zagwarantowała sobie sukces zdobywając brązowy medal!

– cieszy się trenerka UKS Strzał Wodzisław Edyta Zając:

Gratulacje należą dla Kacpra Brzóski, który miał trochę mniej szczęścia na strzelnicy , ale i tak zdobył rewelacyjne 4 miejsce.

W drugim dniu starty dla młodziczek ze względów atmosferycznych zostały odwołane, natomiast straty juniorów młodszych odbyły się wg planu. Kacper w biegu pościgowym spisał się również bardzo dobrze kończąc rywalizację na bardzo wysokim 5 miejscu.