Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Konsultacje w sprawie cieszyńskiej komunikacji. Miasto chce dostosować rozkład jazdy do pasażerów

Facebook Twitter

Konsultacje w sprawie cieszyńskiej komunikacji. Miasto chce dostosować sieć autobusową oraz rozkład jazdy do potrzeb pasażerów i rozpoczyna projektowanie "Planu transportowego". Według założeń ma opierać się na dobrze zdiagnozowanych potrzebach użytkowników komunikacji.

fot.pixabay.com

Ważną sprawą jest zapewnienie dogodnych przesiadek w dużym zakresie w oparciu o węzeł przesiadkowy. Prace nad planem będą prowadzone w trybie konsultacji społecznych. Pierwsze spotkanie zaplanowano w poniedziałek (31.05.) o godz. 17.30. Z uwagi na jeszcze obowiązujące obostrzenia, spotkanie to odbędzie się online. Kolejne spotkanie, w czerwcu, planowane jest formule otwartej.

Jak wziąć udział w spotkaniu?

Osoby zainteresowane udziałem w tym spotkaniu powinny przesłać zgłoszenie na adres transport@um.cieszyn.pl wraz z podaniem swojego adresu mailowego, na który zostanie wysłany link aktywacyjny do udziału w spotkaniu.

Szczegóły dotyczące tych wydarzeń oraz inne ważne informacje związane z procesem opracowywania Planu transportowego zamieszczane będą na stronie www.cieszyn.pl w zakładce: Komunikacja Miejska/Plan Transportowy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj