Koszykarze MKKS-u nie sprostali liderowi. Rybniczanie przegrali 86:92 [FOTO]

Sobotni (27.11.) mecz we własnej hali z Ragorem Tarnowskie Góry rybniczanie przegrali 86:92. Do połowy mecz był wyrównany, o zwycięstwie gości zdecydowała wysoko wygrana trzecia kwarta. W czwartej rybniczanie zaczęli odrabiać straty, ale by dogonić rywala zabrakło im czasu.

Nie byliśmy faworytem tego spotkania ale nie zagraliśmy źle

– mówił po meczu trener MKKS-u:

Jakub Krakowczyk: Mecz rozpoczął się od bardzo mocnego uderzenia Tarnowskich Gór, myśmy cały mecz gonili, do przerwy było 9. Początek trzeciej kwarty to bardzo dobre granie Tarnowskich Gór i straciliśmy aż 32 punkty. W czwartej kwarcie sytuacja bardzo mocno się odwróciła, ja bardzo mocno sięgnąłem do rezerw, dałem młodszym chłopakom szansę i powiem, że ostatni fragment gdzie grali sami zawodnicy którzy reprezentują nas w rozgrywkach juniorów był super, wyciągnęliśmy tak naprawdę zwycięstwo w czwartej kwarcie 32:15, a jeszcze może z dwie minuty i by było blisko, bo naprawdę siedziały nam te trójki w tej końcówce.

Jakub Krakowczyk

Zobacz zdjęcia (fot. facebook.com/mkksrybnik):

Rybniczanie z dwoma zwycięstwami na koncie w tym sezonie są na 13. pozycji w tabeli grupy C II ligi. W najbliższą niedzielę (5.12.) zagrają na wyjeździe z Oknoplastem Koroną Kraków.