Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Krzysztof Kazek, kandydat na prezydenta Rybnika, szefem szkolenia w Komendzie Wojewódzkiej Policji

Facebook Twitter

 Kandydat na prezydenta Rybnika- szefem szkolenia w Komendzie Wojewódzkiej Policji. Krzysztof Kazek objął nowe stanowisko, wcześniej był Pełnomocnikiem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach ds. Ochrony Praw Człowieka.

Krzysztof Kazek
KWP w Katowicach

Dzisiaj (25.03.) w sali kolumnowej katowickiej komendy wojewódzkiej odbyło się spotkanie związane z objęciem funkcji Naczelnika Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Szef śląskich policjantów insp. dr Tomasz Michułka z dniem 25 marca br. powierzył pełnienie obowiązków na tym stanowisku mł. insp. Krzysztofowi Kazkowi, dotychczasowemu Pełnomocnikowi Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach ds. Ochrony Praw Człowieka.

Mł. insp. Krzysztof Kazek zastąpił na tym stanowisku mł. insp. Pawła Komendę, który w lutym tego roku po blisko 30 latach służby pożegnał się z mundurem.

Rozkaz personalny odczytała Zastępca Naczelnika Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach podinsp. Małgorzata Stempniowska, a następnie Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach wręczył go nowemu naczelnikowi i pogratulował życząc sukcesów na nowym stanowisku.

Fot. KWP w Katowicach

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024