Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kurs samoobrony w Raciborzu. To zajęcia dla kobiet

Facebook Twitter

Bezpłatne zajęcia z samoobrony dla mieszkanek Raciborza. Kurs stratuje 25 października, zapisy prowadzi RCK.

Kurs samoobrony w Raciborzu
fot. pixabay.com

To już w mieście kolejna edycja Kursu Samoobrony dla Kobiet. Zajęcia odbywać się będą w każdą środę w Szkole Podstawowej nr 15, przy ul. Słowackiego 48 w godzinach od 18:00-19:30. Będą prowadzone przez instruktorów wojska i policji. Poznanie podstaw samoobrony pozwoli czuć się bezpieczniej i nauczy reagować na trudne sytuacje. W programie zajęcia na sali gimnastycznej, na klatkach schodowych i w ciasnych pomieszczeniach. Obowiązuje strój sportowy!

Kurs samoobrony – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Poznanie podstaw samoobrony pozwoli czuć się bezpieczniej i nauczy reagować na sytuacje dziejące się wokół nas. Warto znać nie tylko podstawowe triki, ale też umieć rozpoznawać zagrożenie i znać aspekty prawne samoobrony.

Osoby chętne do udziału w kursie prosimy o zapisy w Raciborskim Centrum Kultury pod numerem tel. 32 415 31 72 (w godzinach od 8:00 do 16:00) lub drogą e-mailową: [email protected].

Kurs samoobrony w Raciborzu – Co pojawi się w programie?

  • zajęcia na sali gimnastycznej,
  • na klatkach schodowych,
  • w ciasnych pomieszczeniach.

Obowiązuje strój sportowy!

kurs samoobrony

Kurs samoobrony w Raciborzu – zapisy trwają

Kurs zorganizowano w ramach realizacji zadania publicznego pt. „Bezpieczna Matka z Dzieckiem” współfinansowanego przez Miasto Racibórz.

Współorganizatorami są Miasto Racibórz, Raciborskie Centrum Kultury, DOJO Polskiej Organizacji AIKIDO, Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Sobieskiego, Akademia Bezpieczeństwa Publicznego i Międzynarodowe Stowarzyszenie Służb Mundurowych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024