StartWiadomości

Legenda o pogromcach żubrów tematem gry miejskiej w Rybniku

Udział w zabawie mogą wziąć wszyscy miłośnicy przygód, zagadek i tajemnic. Zgłoszenia drużyn poprzez formularz w internecie.

Fundacja Cylinder oraz Stowarzyszenie Kąsek Kultury zapraszają wszystkich miłośników przygód, zagadek i tajemnic na grę miejską „Zmierz się z Legendą: Pogromcy Żubrów” w Dzielnicy Rybnika: Paruszowiec – Piaski.

Punkt Startowy: Przed budynkiem dawnej filii biblioteki miejskiej – obok ośrodka TKKF, naprzeciwko przedszkola nr 3 (okolice ulicy Za Torem)

Dnia 28.08.2016, w godzinach rannych, w Rybniku w dzielnicy Paruszowiec-Piaski obywatele Jorguś Żymła i Alojzy Kloper zostali w lesie zaatakowani przez… żubra. Obu mężczyznom udało się zbiec przed zwierzęciem.
Zadaniem graczy, wcielających się w pracowników Nadleśnictwa Rybnik jest przyrządzenie karmy usypiającej dla zagrażającego dzielnicy żubra oraz rozwiązanie zagadki ataku zwierzęcia na dzielnicę.

Dołącz i odkryj prawdę, kryjącą się za rybnickimi legendami!

Na najlepszych czekają nagrody!

Informacje organizatora:
Gra miejska jest rozgrywką drużynową. Zgłoszenia drużyn można dokonywać za pomocą formularza: TUTAJ

Mailowo na adres kontakt@cylinder.org.pl, telefonicznie pod numerem 605671793, bądź w dniu imprezy od godziny 15:00 w punkcie startowym (przy budynku byłej filii nr 4, ul. Za Torem, Piaski, obok boiska TKKF)

Punkt startowy: Przy budynku byłej filii nr 4, ul. Za Torem, Piaski, obok boiska TKKF.

Gra inspirowana jest legendą zawartą w publikacji „Tajemnice Rybnickich Dzielnic”, która ukazała się nakładem Rybnickiej Agencji Wydawniczej.

Projekt dofinansowany ze środków programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Zostaw komentarz