Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr w rybnickiej bibliotece

Facebook Twitter

Rodzinny triathlon z przeszkodami - to tytuł dzisiejszego (15.06) spotkania z aktorem Maciejem Stuhrem i jego żoną dietetyczką kliniczną Katarzyną Błażejewską-Stuhr.

Maciej Stuhr

To będzie rozmowa o książkach i ich felietonach oraz o pracy, życiu i wyzwaniach, przed którymi stoi każdy z nas – zapowiadają organizatorzy. Wstęp wolny, początek o godzinie 18.00.

Maciej Stuhr – aktor, reżyser, scenarzysta filmowy i teatralny, felietonista i konferansjer, psycholog, wykładowca akademicki. Uhonorowany tytułem Mistrza Mowy Polskiej. Laureat Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rolę w „33 scenach z życia” i dwóch Orłów za pierwszoplanowe role w filmach „Pokłosie” i „Powrót do tamtych dni”.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr – mama, dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Współzałożycielka fundacji Kobiety bez diety. Wyznaje zasadę, że jedzenie powinno być źródłem zdrowia i przyjemności. Chętnie gotuje i z radością eksperymentuje, najczęściej korzystając z lokalnych i sezonowych produktów. Uwielbia dietetyczne rozmowy i spotkania o tematyce zdrowotnej.

fot. Biblioteka Rybnik

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2024