Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Mieszkania przy Łąkowej w Raciborzu prawie gotowe

Facebook Twitter

Mieszkania przy ul. Łąkowej w Raciborzu prawie gotowe, jeszcze w tym miesiącu podana zostanie lista pierwszych lokatorów. Mieszkania w nowo wybudowanym budynku to oferta skierowana dla osób, których wnioski o najem lokalu z zasobów miasta, do tej pory nie zostały zrealizowane oraz te złożone do końca października.

Fot. raciborz.pl

Nabór wniosków został przeprowadzony w grudniu 2019 r a decyzje zostaną podane do publicznej wiadomości w tym tygodniu (17.02.). Lokatorzy pierwszych 48 mieszkań wykonanych „pod klucz” wprowadzą się już wiosną br.

W pokojach znajdą się panele podłogowe, a także płytki podłogowe w kuchniach i przedpokojach. W łazience oprócz płytek podłogowych położone zostaną płytki ceramiczne ścienne do wysokości ok. 2m w obrębie kabiny prysznicowej. Oprócz kabiny prysznicowej łazienka wyposażona jest w umywalkę i ubikację typu geberit z kompletną armaturą. W kuchni zamontowany zostanie zlewozmywak i kuchenka elektryczna z piekarnikiem.

Lokator może liczyć także na instalację umożliwiającą odbiór cyfrowej telewizji naziemnej lub satelitarnej. Mieszkania posiadają balkony. Do każdego mieszkania przynależy piwnica. W każdej klatce na poziomie parteru zaprojektowano jedno mieszkanie w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W budynku znajduje się 16 mieszkań 1 pokojowych, 8 mieszkań 2-pokojowych i 24 mieszkania 3-pokojowe. Trwają ostatnie prace wykończeniowe.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2020