Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mistrzowie parkowania w Rybniku. Panie strażniku! Ja tylko na moment [FOTO]

Facebook Twitter

Mistrzowie parkowania w Rybniku - zdjęcia wykonane przez strażników miejskich jednoznacznie pokazują, że nie wszyscy zmotoryzowani opanowali trudną sztukę parkowania w miejscach dozwolonych.

Mistrzowie parkowanie
Mistrzowie parkowanie Fot. SM Rybnik

Zastawiają bramy wyjazdowe, parkują na chodniku, w krzakach – mistrzowie parkowania w Rybniku też są! Parkują gdzie popadnie, byle mieć blisko do sklepu, urzędu czy przedszkola. Przekonujemy się o tym zawsze wtedy, kiedy swoje zdjęcia publikują strażnicy miejscy.

Ja tylko na chwilkę. Ja tylko chciałem odebrać dziecko z żłobka – to tłumaczenie najczęściej słyszą mundurowi od kierowców, którzy właśnie znaleźli mandat za szybą swojego samochodu. Pośpiech czy tłumaczenie się brakiem czasu jednak nie pomaga, bo mandat i tak trzeba zapłacić.

O ile można zrozumieć pośpiech wynikający ze szczególnych przypadków losowych, kiedy zagrożone jest zdrowie czy nawet życie ludzkie, o tyle egoistyczne podejście do ułatwienia sobie życia zasługuje na potępienie

– podkreślają strażnicy.

Prezentowane materiały mają wymiar jedynie edukacyjny. Dzięki temu chcemy pokazać wszystkim kierowcom, jak nie powinno się parkować.

Mistrzowie parkowania w Rybniku – zobacz zdjęcia wykonane przez Straż Miejską w Rybniku:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024