Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nareszcie! PWiK w Rybniku zmienia zasady rozliczeń. Stały numer konta dla mieszkańców

Facebook Twitter

Mieszkańcy Rybnika i okolic doczekali się stałego numeru konta w PWiK. Jak uciążliwe było comiesięczne zmienianie kont, na które przelewało się pieniądze za zużytą wodę, nie trzeba nikomu tłumaczyć.

pwik w rybniku

Zgodnie z zapowiedziami, klienci Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku nie będą musieli zmieniać numeru konta przy opłacaniu rachunków za wodę i kanalizację. Wprowadzenie indywidualnego numeru konta nastąpi do końca lutego br., a rachunki dotyczące usług świadczonych przez PWiK Rybnik za miesiąc luty będą już posiadać stały numer, który nie będzie się zmieniał wraz z kolejnymi fakturami wystawianymi przez Przedsiębiorstwo.

W tytule przelewu należy wpisywać numer faktury, na poczet której realizowana jest płatność, co usprawni zaksięgowanie wpłaty.

Jednocześnie PWIK w Rybniku zachęca klientów do zmiany sposobu dostarczania faktur, z papierowej na ekologiczną i wygodną e-fakturę. Przejście na formę elektronicznego dokumentu rozliczeniowego daje oszczędności dla klientów.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj