Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nielegalne automaty do gier znalezione w Żorach. Kara dla właściciela? 100 tysięcy zł, albo nawet odsiadka

Facebook Twitter

Nielegalne automaty do gier namierzono w budynku usługowym w Żorach. Policjanci weszli do tego punktu, bo mieszkańcy okolicznych domów skarżyli się na hałas...

Nielegalne automaty do gier

Nielegalne automaty do gier zarekwirowane w Żorach. Mundurowi odkryli je w czasie nocnej interwencji na osiedli Sikorskiego. Ktoś powiadomił dyżurnego o hałasie w okolicy jednego z bloków. Na miejscu patrol zauważył, że roleta jednego z przyległych do ulicy lokali usługowych jest uszkodzona, a szyba znajdująca się za nią jest rozbita.

W trakcie rozmowy z pracownicą znajdującą się wewnątrz policjanci zauważyli zamknięte pomieszczenie, które, jak się okazało, na co dzień było również dostępne dla klientów. W środku mundurowi zauważyli cztery maszyny służące do gier hazardowych. Wszystkie urządzenia zostały zabezpieczone, a na miejsce wezwani zostali także funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej. Oprócz maszyn zabezpieczono także gotówkę w kwocie ponad 5 000 złotych. Okazało się, że to miejsce nielegalnych gier otwarto zaledwie kilka dni temu. Grożą za to dotkliwe kary finansowe – 100 tysięcy złotych od każdej takiej maszyny, a także 3 lata więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj