Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Oto BOGOWIE! Kabaret Młodych Panów prezentuje nowy program

Facebook Twitter

"Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia". To fragment zaproszenia na premierowy program Kabaretu Młodych Panów.

„Bogowie” na scenie Teatru Ziemi Rybnickiej w połowie grudnia:

– mówią członkowie Kabaretu Młodych Panów: Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk, Bartosz Demczuk i Mateusz Banaszkiewicz, z którymi rozmawiała Monika Sokołowska. Inspirację artyści czerpią rzecz jasna z życia:

Kabaret Młodych Panów odebrał niedawno tytuł „Hanysy 2016”. Śląskość jest do nich niejako przypisana. Czy w nowym programie też godają?

Program „Bogowie” mieszkańcy regionu zobaczą 15 i 16 grudnia; Kabaret Młodych Panów na światową premierę wybrał Radzionków. Jak został przyjęty?

Czas przed premierą jest zawsze pełen napięcia…

Na premierę nowego programu Kabaret Młodych Panów kazał czekać swoim fanom dwa lata:

Cytując raz jeszcze opis nowego programu Kabaretu Młodych Panów: Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie.” Przyjdź 15 lub 16 grudnia do Teatru Ziemi Rybnickiej, każdego dnia dwa występy: o 17.30 i 20.30.

Kabaret Młodych Panów o nowym programie Bogowie

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 marca 2023