Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Pełno wypadków w regionie

Facebook Twitter

Drogi w regionie nadal śliskie, wczoraj (30.01.) i dziś (31.01.), policjanci odnotowali kilka wypadków. Na ulicy Wodzisławskiej w Rybniku, daewoo matiz uderzył w nieoznakowany samochód policji, opla astrę.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj przed 11:00. Pierwsza z osobówek, wjechała w tył stojącego na światłach pojazdu mundurowych z Wodzisławia. Kierowcy obu aut trafili do szpitala. Dwie godziny później na ulicy Wyzwolenia w Gogołowej, skuter zderzył się z osobówką.

Kierująca jednośladem 39-letnia kobieta także potrzebowała pomocy lekarza. Również w środę (30.01.) na ulicy Patriotów w Rybniku, ford zderzył się z bmw, do szpitala na obserwację trafiła jadąca jednym z aut kobieta w ciąży. Dziś (31.01.) nad ranem na Pszczyńskiej w Jastrzębiu, zderzyły się trzy osobówki i samochód ciężarowy. Do szpitala przewieziono 28-letniego mężczyznę.

Także dziś rano na Gzelskiej w Rybniku czołowo zderzyły się lanos i dacia. Do szpitala trafiła ranna w wypadku pasażerka lanosa. Około 9:00 w Harbutowicach zderzyły się dwa samochody dostawcze. Kierowcę jednego z nich również przewieziono do lecznicy.

Policja ostrzega i przypomina, drogi cały czas są śliskie, pamiętajcie, by dostosować prędkość do panujących warunków.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj