Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Piec Duo online w Wodzisławskim Centrum Kultury

Facebook Twitter

Muzyka stanowi clou ich życia. Tworzą zgrany duet zawodowo i prywatnie. Mowa o „Piec Duo" - Pawle i Patrycji Piecach, którzy będą muzycznymi gośćmi podczas internetowej transmisji Wodzisławskiego Centrum Kultury, już w poniedziałek, 23 listopada.

Piec Duo to małżeństwo muzyków. Paweł to absolwent Akademii Muzycznych w Krakowie i Katowicach, zawodowy saksofonista, twórca muzyki oraz pedagog w Państwowej Szkole Muzyczna I st. im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śląskim. Patrycja ukończyła filologię rosyjską i europeistykę, a gitarzystką stała się z zamiłowania. Ich drogi splotły się w pochodzącym z Raciborza zespole Piąty Wyraz.

Obecnie angażujemy się w różne projekty muzyczne, a nasz małżeński zespół Piec Duo łączy w sobie muzykę, którą kochamy najbardziej

– mówi Patrycja Piec.

W zespole Patrycja gra na gitarze i ukulele, a Paweł na saksofonach i flecie. W repertuarze zespołu znajdują się standardy muzyki jazzowej i rozrywkowej, a także utwory poezji śpiewanej w wersji instrumentalnej oraz ich własne kompozycje.

Koncert wpisujący się w akcję #siećzkulturąwdomu, będzie można zobaczyć dzięki bezpłatnej transmisji na żywo, 23 listopada o godzinie 19:00, na facebooku i kanale YouTube Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj