Piłka nożna: GKS wygrywa, ROW nie

Kolejne zwycięstwo piłkarzy II-ligowego GKS-u Jastrzębie. Wczoraj jastrzębianie pokonali na własnym boisku jednego z faworytów do awansu GKS Bełchatów 2:0. Gospodarze przeważali od początku meczu, pierwszego gola tuż przed przerwą strzelił Farid Ali. Wynik ustalił na 5 minut przed końcem spotkania kapitan GKS-u Kamil Jadach.

Dzięki wygranej jastrzębianie utrzymali trzecie miejsce w tabeli. Nie przywieźli natomiast punktów z Radomia piłkarze ROW-u Rybnik. Rybniczanie ulegli innej drużynie, która także walczyć będzie o awans na zaplecze ekstraklasy, Radomiakowi 0:1. ROW zajmuje 6-te miejsce w tabeli II ligi. W sobotę (26.08.) rybniczanie będą podejmować u siebie beniaminka Garbarnię Kraków, GKS także u siebie zagra ze Zniczem Pruszków.