Piłkarze GKS-u Jastrzębie nadal liderem II ligi

W minioną sobotę (11.11.) jastrzębianie zmierzyli się na wyjeździe z Gwardią Koszalin i pewnie wygrali 2:0, po golach Daniela Szczepana i Kamila Adamka. W 17. meczach tego sezonu GKS zgromadził 37 punktów i o 3 wyprzedza drugi w tabeli ŁKS Łódź.

Podziałem punktów i remisem 1:1 zakończył się natomiast sobotni mecz piłkarzy ROW-u Rybnik i Znicza Pruszków. Spotkanie było wyrównane. Goście objęli prowadzenie w 43. minucie, po strzale Patryka Kubickiego, ale w ostatniej akcji pierwszej połowy wyrównał Dawid Gojny. Według niego remis nie krzywdzi żadnej z drużyn:

Podobnego zdania był po meczu pomocnik ROW-u, Marek Krotofil:

Na pomeczowej konferencji trener ROW-u, Roland Buchała był zadowolony z gry swojego zespołu:

ROW ma 21 punktów i utrzymał 10. miejsce w tabeli II ligi. W sobotę (18.11.) do Rybnika przyjeżdża wicelider ŁKS Łódź, GKS Jastrzębia zagra na wyjeździe z MKS-em Kluczbork.