Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Planujesz ślub? Powalcz o bony na makijaż, zabieg lub buty

Facebook Twitter

Planujesz ślub? Powalcz więc o zaproszenie na darmowy makijaż ślubny i zabieg Power Slim do salonu kosmetycznego Nefretete w Wodzisławiu! Do wygrania także bony na buty ślubne.

Co tydzień, przez kolejne cztery poniedziałki (27.10., 3.11., 10.11., 17.10.) trzy osoby będą miały szansę na zdobycie pojedynczego zaproszenia na darmowy makijaż i zabieg, a jedna osoba bonu na buty ślubne.

W każdy poniedziałek, przez kolejne cztery tygodnie, na fanpage Radia 90 ogłosimy zadanie, na wykonanie którego będzie czas do dnia następnego do godziny 12.00. Odpowiedzi należy wpisywać pod postem z zadaniem.

Jury wybierze najciekawsze, najbardziej kreatywne komentarze, których autorzy zostaną nagrodzeni bonem – trzy osoby otrzymają zaproszenie na darmowy makijaż ślubny i zabieg Power Slim w salonie kosmetycznym Nefretete w Wodzisławiu (ul. Rynek 9), czwarta osoba otrzyma bon na buty ślubne (do zrealizowania w sklepach w Rybniku – ul. Sobieskiego 10A lub w Wodzisławiu Śląskim – Rynek 9 lub w Tarnowskich Górach – Hala Targowa, stoisko U Sylwii).

Nagrodzona osoba może brać udział także w kolejnych zadaniach i walczyć o kolejne bony.

Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu doby od zakończenia zabawy na fanpage Radia 90 w komentarzu pod postem z zadaniem. Bony należy odebrać w siedzibie Radia 90 (ul. Rudzka 13 e) do dwóch tygodni od przyznania bonu.

Przy realizacji bonu na makijaż i zabieg należy udokumentować, że będzie się brało ślub do maja (włącznie) 2015 roku. Bon na buty należy zrealizować do maja 2015, należy przy tym udokumentować, że będzie się brało ślub.

Bony, które nie zostaną przyznane w danym tygodniu zostaną rozdane w kolejny poniedziałek.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 14 maja 2021