Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policja poszukuje świadków. Kto nagrał miejsce wypadku?

Facebook Twitter

Policja poszukuje świadków oraz nagrań z kamer samochodowych po tragicznym wypadku, do którego doszło 21 kwietnia około godziny 10:00 na granicy miejscowości Bargłówka i Trachy.

Policja poszukuje świadków
fot. śląska policja

Jak wiecie z wiadomości Radia 90, w wyniku zdarzenia zginęła 38-letnia kierująca samochodem marki Ford S-max oraz jej 11-letnia córka. Wstępne ustalenia wskazują, że kobieta straciła panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka jeepem. Warunki atmosferyczne były trudne, a nawierzchnia śliska. Policja bada, czy na śliskość nawierzchni wpłynęła tylko pogoda, czy możliwe jest działanie osób trzecich. Zabezpieczono ślady substancji ropopochodnej na miejscu wypadku.

Policja poszukuje świadków wypadku

Policja apeluje do osób, które podróżowały drogą DW 919 na odcinku Trachy – Bargłówka przed wypadkiem, o przekazanie ewentualnych nagrań z wideorejestratorów. Szczególnie poszukiwana jest kobieta około 40-letnia, świadek zdarzenia, która zatrzymała się na miejscu wypadku.

Policja poszukuje świadków

fot. śląska policja

Kontakt w sprawie: aspirant sztabowy Sławomir Brodziński, telefon: 47 8592341, e-mail: kryminalny@gliwice.ka.policja.gov.pl.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj