Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policjant udaremnił napad na kantor. Trwa poszukiwanie sprawców

Facebook Twitter

Do zdarzenia doszło wczoraj (25.11.) w Gołkowicach. Około godziny 15.30 do kantoru przy ulicy Celnej wtargnęło dwóch mężczyzn uzbrojonych w pałki, ich kompan czekał na nich w samochodzie.

Relacjonuje rzecznik wodzisławskiej komendy policji, Joanna Paszenda:

Bandyci używając pałek, sterroryzowali obsługę placówki i zażądali wydania pieniędzy. Zdarzenie to zauważył wykonujący w pobliżu obchód, dzielnicowy Komisariatu Policji w Gorzycach. Natychmiast zainterweniował i wtargnął do kantoru. Swoją postawą funkcjonariusz spłoszył sprawców, nikt z obsługi nie odniósł żadnych obrażeń. Sprawcy odjechali z miejsca zdarzenia audi A3 koloru srebrnego, stary typ, trzydrzwiowy.

Ostatecznie napastnikom nie udało się nic ukraść gotówki. Policja apeluje do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje mogące pomóc w zatrzymaniu złodziei. Szczególny apel kieruje do kierowców:

Prosimy kierujących, którzy wczoraj (25.11.) pomiędzy godziną 15.20 a 16.00 poruszali się na drogach po terenie Gołkowic, Jastrzębia-Zdroju i Zebrzydowic, posiadających prywatne wideorejestratory w samochodach o przejrzenie zapisów tych urządzeń właśnie pod kątem ujawnienia poszukiwanego przez nas samochodu sprawców.

Na sygnały w tej sprawie policja czeka pod nr tel.: 798-032-376, (32) 453-7255. Można również dzwonić na alarmowy nr Policji – 997.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj