Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pożar mieszkania w Wodzisławiu Śląskim. Chodzi o blok przy ulicy 26 Marca [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Mieszkanie paliło się w jednym z bloków przy ulicy 26 Marca w Wodzisławiu Śląskim. Do pożaru lokalu znajdującego się na czwartym piętrze strażacy zostali wezwani dziś (24.11.) po godz. 10.30.

Aktualizacja:

Akcja zakończona, póki co część mieszkań jest bez prądu. Prawdopodobną przyczyną było zaprószenie ognia przez lokatora. Z mieszkańcami bloku nr 21 przy ulicy 26 Marca w Wodzisławiu oraz dowódcą akcji ratowniczej rozmawiała Monika Sokołowska:

Palił się tapczan. Ja dopiero widziałam jak straże przyjechały. (…)

Sebastian Bogocz: Otrzymaliśmy zgłoszenie o zadymieniu na klatce schodowej, po dotarciu na miejsce okazało się, że w jednym z mieszkań doszło do pożaru. Lokator opuścił mieszkanie przed naszym przybyciem, został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. (…) Spółdzielnia ściąga już swojego elektryka, przez nas to mieszkanie zostało odcięte od prądu, ale reszta powinna działać.

Właściciel mieszkania, w którym wybuchł pożar został zabrany do szpitala z objawami potrucia dymem. Straty są wciąż szacowane.

Wcześniej pisaliśmy:

Właściciel sam wyszedł na zewnątrz, trafił pod opiekę ratowników. Ze wstępnych informacji wynika, ze podtruł się dymem, trafił do szpitala. Strażacy ugasili ogień, kończy się ich akcja na miejscu. Wiadomo, że w mieszkaniu spłonął pokój wraz z wyposażeniem.

Wysokość start i przyczyna pożaru na razie nie są znane.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2021