Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pożar w Kończycach Małych. Spłonął dom przyjęć [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Półtora miliona złotych start w pożarze domu przyjęć w Kończycach Małych. To wstępne szacunki po akcji strażaków przy ulicy Folwarcznej. Z ogniem domu przyjęć z restauracją oraz pokojami gościnnymi walczyło 50 ratowników.

Na miejsce strażacy dojechali wczoraj (14.11.) po 17.00, wtedy płomienie wydobywały się z okien na drugiej kondygnacji w części hotelowej, potem ustalono, że płonie cała restauracja.

Dopiero dziś (15.11.) po północy zakończono przeszukiwanie pomieszczeń i sprawdzenie budynków kamerą termowizyjną. Straty są ogromne, na razie nie ma wstępnej informacji o przyczynach pożaru. Dochodzeniem zajmie się policja.

Wcześniej pisaliśmy:

7 godzin trwała akcja gaszenia pożaru domu przyjęć w Kończycach Małych. Ogień wybuchł tam w niedzielę (14.11.) około 17.00. Natychmiast na ulicę Folwarczną udały się zastępy straży pożarnej. Płomienie w całości objęły lokal gastronomiczny. Obiekt gasili ratownicy z jednostek z Cieszyna, Skoczowa, Ustronia, Jastrzębia, a także strażacy- ochotnicy z Zebrzydowic, Kończyc Małych i Kaczyc. Na lokalnych drogach występowały utrudnienia. W chwili wybuchu pożaru restauracja była zamknięta. Na szczęście nikt nie został ranny. Działania strażaków zakończono dziś (15.11.) po północy.

 

Opublikowany przez Osp Zebrzydowice Niedziela, 14 listopada 2021

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2021