Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Poznaj nowoczesne technologie cięcia blach w Tares [materiał sponsorowany]

Facebook Twitter

Tares to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w pracy ze stalą. Swoją działalność rozpoczynali od produkcji i dystrybucji blach trapezowych. Obecnie ich specjalizacją jest cięcie blach oraz sprzedaż blach cienkich. To, co wyróżnia Tares na rynku to nowoczesna technologia pozwalająca ciąć blachy o bardzo małej grubości – już od 0,1 mm. Tares to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w pracy ze stalą. Swoją działalność rozpoczynali od produkcji i dystrybucji blach trapezowych. Obecnie ich specjalizacją jest cięcie blach oraz sprzedaż blach cienkich. To, co wyróżnia Tares na rynku to nowoczesna technologia pozwalająca ciąć blachy o bardzo małej grubości – już od 0,1 mm. 

technologie cięcia blach
mat. nadesłany

Wysoka jakość i szeroka oferta

Trzonem działalności jest cięcie blach wzdłużne i poprzeczne. Dzięki zaawansowanym maszynom Tares może dostarczyć gotowe formatki i taśmy dla producentów z różnych gałęzi przemysłu. Dodatkowym atutem jest cięcie blach ze specjalnym wykończeniem, np. blachy obustronnie lakierowane. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwala oferować najwyższą jakość cięcia, przy optymalizacji kosztów i zmniejszeniu ryzyka zniszczenia materiału.

Dwie linie do cięcia wzdłużnego

Pierwsza – Burghardt+Schmidt została wyposażona w  nowoczesny system automatycznego pakowania taśmy. Linia zapewnia precyzyjne cięcie wąskich taśm – o grubości nawet 3 mm. Maszyny świetnie radzą sobie zarówno z blachami stalowymi, jak i aluminiowymi, nierdzewnymi, prądnicowymi czy transformatorowymi.

Linia Georg służy do cięcia wzdłużnego kręgów. Pozwala uzyskać taśmy o szerokości od 18 do 1250 mm oraz grubości od 0,1 do 0,8 mm, z dokładnością cięcia wynoszącą +/- 0,01 mm.

Cięcie poprzeczne

To linia AB, która pozwala na cięcie blachy w kręgach lub taśmach na arkusze i formatki. Ta linia również przeszła modernizację. Jej nowoczesny system daje możliwość układania pociętych formatek i ich separacji papierem lub pokrywania arkuszy folią. To rozwiązanie umożliwia cięcie cienkich, małych formatek ze stali węglowych, nierdzewnych czy aluminiowych. Gotowy materiał zostaje profesjonalnie zapakowany.

Cięcie stali za pomocą gilotyny i nożyc krążkowych

To bardzo precyzyjne i wydajne metody cięcia stali nierdzewnej. Dodatkowo w procesie obróbki liczba odpadów zostaje ograniczona do minimum, co przekłada się na pozytywny wpływ na ekologię. Materiały przygotowane przez Tares są wykorzystywane do produkcji energii do elektroniki oraz stosowane w przemyśle ciężkim.

Tares to lider cięcia blach na Śląsku i w całej Polsce. Każdego roku przerabia ok. 4 milionów metrów blachy. W ciągu 28 lat obecności na rynku zrealizował ponad 30 tysięcy zleceń, dla 1200 zadowolonych Klientów.

Jeśli szukasz firmy, która spełni Twoje oczekiwania, koniecznie odwiedź stronę https://tares.pl/.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024