Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Praktyki zawodowe na Teneryfie. Młodzież spędziła tam miesiąc

Facebook Twitter

Młodzież klas czwartych technikum hotelarskiego oraz technikum żywienia i usług gastronomicznych z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku odbyła miesięczne praktyki zawodowe na Teneryfie w ramach projektu "Learn more, work better".

Praktyki zawodowe na Teneryfie
fot. mat. prasowe

Praktyki zawodowe na Teneryfie. Nauka, zabawa i zwiedzanie

15 uczniów powróciło już do kraju, za nimi miesiąc pełen przygód związanych ze zdobywaniem doświadczeń zawodowych i poznawaniem pięknych miejsc. Uczniowie szlifowali umiejętności zawodowe praktykując w dwóch hotelach w Adeje i Puerto de Santiago, zwiedzili stolicę Teneryfy, Santa Cruz i La Lagunę, podziwiali księżycowy krajobraz parku krajobrazowego wulkanu Teide oraz szaleli w parku wodnym Siam Park, największej tego typu atrakcji w Europie.

Praktyki zawodowe na Teneryfie

Uczniowie wykazali się samodzielnością i wysokimi kompetencjami zawodowymi. Do Polski powrócili z bagażem nowych doświadczeń i umiejętności zawodowych oraz wspomnieniami słońca, oceanu i cudownych plaż Teneryfy.

Projekt „Learn more, work better” o nr 2022-1-PL01-KA122-VET-000070771 realizowany w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” jest współfinansowany ze środków programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024