Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Prokuratura: To było zabójstwo! Ciało wyłowiono z Odry kilka dni temu

Facebook Twitter

Wraca sprawa ciała wyłowionego z Odry kilka dni temu. Śledczy już wiedzą, że to było działanie celowe, doszło do zabójstwa. I mają dwóch podejrzanych o dokonanie tej zbrodni.

Ciało wyłowiono z Odry
Most graniczny w Chałupkach

Ciało wyłowiono z Odry w miniony weekend. Śledczy mają pierwsze ustalenia

Wspólnie i w porozumieniu dokonali zabójstwa. Taki zarzut usłyszało dwóch młodych mężczyzn zatrzymanych w sprawie ciała wyłowionego z Odry w Chałupkach. Trafili do tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

To dwóch 20-latków z Chałupek, stamtąd pochodziła też ofiara: 46-letni mężczyzna, którego ciało w piątek (5.04) rano strażacy wyłowili z Odry. Co wiemy o tej sprawie? Ze wstępnych ustaleń Prokuratury Rejonowej w Raciborzu wynika, że trójka mężczyzn spotkała się na terenie Bohumina, czyli po stronie czeskiej. Wszyscy pili alkohol.

Do zabójstwa doszło w nocy z czwartku na piątek na starym moście w Chałupkach. Tam dwóch młodych mężczyzn zepchnęło 46-latka do rzeki. Jak słyszymy od śledczych, to przerażająca zbrodnia, bo nie ma wyraźnego motywu, w tle na pewno był alkohol. Trwa wyjaśnienie wszelkich okoliczności, młodym mężczyznom grozi dożywocie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj