Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Qczaj w Radiu 90: „Zgrabna rzić na lato” [FOTO]

Facebook Twitter

Wakacje się rozpoczęły, czas pokazać swoją sylwetkę. Okazji brakować nie będzie, można to zrobić na plaży czy kąpielisku. Mieszkankom Rybnika porad udzielał Qczaj.

qczaj

Qczaj odwiedził Rybnik w ramach Festiwalu Górnej Odry

Ale czy mamy się czym chwalić, czy raczej wstydzić własnego ciała. O to Arkadiusz Żabka pytał QCZAJ-a – trenera wszystkich Polek.

Qczaj: Od samego początku, przez to, że pochodzę z Podhala, tłumaczyłem Polakom, że żyć to nie tylko żyć trzeba umieć, ale, ale również z rzici trzeba wstać, żeby żyć. Tak faktycznie na Śląsku i zawsze gdzie jadę właśnie w te rejony, to nie muszę tłumaczyć. Zresztą już mam wrażenie, że wszyscy w Polsce wiedzą, co to jest „rzić”.

Radio 90: To jak wygląda rzić Polek?

Qczaj: Polki są naprawdę bardzo zadbane, to trzeba powiedzieć szczerze, że faktycznie nie lubię takich porównań, ale jeśli miałbym porównać do innych nacji, gdzieś zagranicznych, to Polki naprawdę wypadają bardzo dobrze. Tylko Polki w siebie po prostu nie wierzą. Więc Polki trzeba motywować nie tylko do tego, żeby coś ze sobą robiły, ale również do tego, żeby w siebie uwierzyły. Bo nawet jak wyglądają super, to zazwyczaj jest tak, że mówię: ale świetnie Ci idzie, ale naprawdę super zrobiłaś formę. O nie, to jeszcze nie to, nie wygląda lepiej – odpowiadają. Więc faktycznie wtedy muszę motywować do tego, żeby się „ukochiwać”.

Tegorocznym hasłem QCZAJA jest „zgrabna rzić na lato”.

Qczaj: Rozpoczęły się wakacje i rozpocząłem też takie wyzwanie wakacyjne, żeby dodatkowo zagrzewać wszystkich. Wyzwanie nazywa się „Zgrabna rzić na lato”. I w tym wyzwaniu może wziąć każdy, bo tak naprawdę każdy, kto na mojej stronie zapisze się do tego wyzwania. Zaczęliśmy już właśnie teraz, będąc w Hiszpanii. Już zrobiłem 1 live i takie live będę organizował cyklicznie, żeby właśnie zmotywować ludzi do tego, żeby się nie poddawali, żeby faktycznie w to lato super trzymali formę i super się czuli. Myślę, że jeśli ktoś wystartuje w to lato i już wejdzie w te zdrowe nawyki, już wejdzie w te ćwiczenia, to naprawdę potem jesień to po prostu i zimę przejdziemy bez problemu.

Może Ciebie zainteresuje:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2023