Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Rajd „Pierwszy dzwonek”. UWAGA zmiana terminu

„Pierwszy Dzwonek” czyli XV Rodzinny Rajd Rowerowy w Jastrzębiu- Zdroju. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią, rajd został przesunięty na inny termin. Odbędzie się 18 czerwca 2021 roku o godzinie 18.00 w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego.

fot.pixabay.com

Szacowany czas czytania: 00:46

W imprezie może wziąć udział 120 osób. Zapisy są możliwe poprzez stronę internetową. Opłata za uczestnika wynosi 5 złotych i obejmuje ciepły posiłek. Można dokonać ją przez stronę MOSiR-u:

To impreza dla wszystkich zapalonych rowerzystów, ale także dla tych, którzy dopiero chcą poznać rowerowe trasy wokół naszego miasta.

Rajd startuje o 18.00 w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. Rowerzyści przejadą ulicą Kusocińskiego, aleją Jana Pawła II, aleją Piłsudskiego, Harcerską, Zieloną, Podhalańską, Cichą, Rolniczą, Wspólną, Niepodległości, Klubową, Podleśną, Libowiec, Okrzei, Cieszyńską Jagiełły i Kusocińskiego. Cała trasa ma około 16 kilometrów. Impreza rozpocznie się i zakończy na OWN-ie.

Trasę i przejazd rajdu będzie zabezpieczać Policja oraz Straż Miejska.

Czytaj także:

REKLAMA