Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rewitalizacja Głębokiej w Cieszynie – ciąg dalszy zmian

Facebook Twitter

Ciąg dalszy rewitalizacji ulicy Głębokiej i kolejne zmiany. Od wczoraj (15.02.) trwają dalsze roboty i wchodzą na odcinek pomiędzy ul. Menniczą a Browarną. To oznacza, że wjazd do ścisłego centrum miasta od strony ulicy Matejki zostaje ograniczony do określonej grupy użytkowników

W ten rejon będą mogli dojechać tylko mieszkańcy ulic: Matejki, Rynku, Menniczej, Kiedronia, Olszaka, Bożniczej, Fredry, Pl. Teatralnego, Stary Targ, Głęboka, a także pojazdów z zezwoleniem MZD, pojazdów zaopatrzenia, pojazdów służb miejskich oraz pojazdów budowy.

Ulica Głęboka zostaje prawie całkowicie wyłączona z ruchu samochodowego, z wyjątkiem pojazdów budowy. Sklepy i placówki handlowe zlokalizowane przy ul. Głębokiej funkcjonują bez zmian, na każdym etapie dojście do nich jest zapewnione. Na odcinku ulicy Głębokiej, od Olszaka do Browarnej, dopuszczony zostanie wjazd pojazdów uprzywilejowanych z kierunku ulicy Olszaka i Stary Targ. Zalecany wyjazd odbywa się ulicami: Browarną i Sejmową oraz ulicą Stary Targ.

Na fragmencie ulicy Menniczej, od Rynku do drogi wyjazdowej z Teatru i ulicy Matejki, jak również na odcinku ulicy Rynek (łączącej ul. Matejki z Menniczą), zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy. W związku z czym na tych ulicach nie ma możliwości parkowania. Na ulicy Fredry ruch zostaje odwrócony, samochody mogą poruszać się w kierunku Starego Targu i dalej w kierunku ulicy Menniczej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2021