ROW Rybnik zremisował z Pogonią Siedlce

Wyjazdowy remis piłkarzy ROW-u Rybnik. W meczu 25. kolejki spotkań II ligi rybniczanie sięgnęli po jeden punkty remisując z Pogonią Siedlce 2:2.

Mecz zaczęli źle, po 10 minutach przegrywali 0:1, a tuż przed przerwą gospodarze zdobyli drugą bramkę wykorzystując rzut karny. Zespół z Rybnika nie złożył jednak broni, w drugiej części meczu wyrównał po golach Batrosza Giełażyna i Przemysława Brychlika. ROW zajmuje 17. miejsce, ma 23 punkty i jedno zaległe spotkanie do rozegrania. W najbliższą sobotę do Rybnika przyjeżdża zajmująca jedną lokatę wyżej w tabeli, Siarka Tarnobrzeg.

Pogoń Siedlce – ROW 1964 Rybnik 2:2 (2:0)
Bramki: Mosiejko 9′, Mójta 42′ (k) – Giełażyn 66′, Brychlik 75′

Pogoń: Piotr Smołuch – Adam Pazio, Maciej Wichtowski, Tomasz Margol, Bartłomiej Olszewski – Mateusz Bochnak, Damian Mosiejko, Bartosz Wiktoruk (70. Kacper Szymankiewicz), Andrzej Rybski (67. Kamil Walków), Adam Mójta (78. Tomasz Zając) – Adrian Paluchowski.

ROW: Kacper Rosa – Jan Janik, Marek Krotofil, Michał Bojdys, Przemysław Szkatuła – Robert Tkocz, Dominik Zawadzki (46. Bartłomiej Polok), Bartłomiej Wasiluk, Mateusz Bukowiec (59. Bartosz Giełażyn), Michał Rostkowski (90. Krzysztof Koch) – Przemysław Brychlik).

Żółte kartki: Mosiejko, Szymankiewicz – Zawadzki, Rosa, Polok.