Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ruszył klub malucha w pawłowickiej bibliotece

Facebook Twitter

W pawłowickiej bibliotece ruszył Klub Malucha. Wczoraj (10.12.) po raz pierwszy rodzice wspólnie ze swoimi dziećmi spędzili czas na zabawie.

Pomysłodawczyniami utworzenia tego miejsca i prowadzącymi zajęcia są mieszkanki gminy – Monika Data i Dorota Dobrzańska, dwie siostry, mamy maluszków, które wcześniej dojeżdżały do Strumienia, by w podobny sposób spędzać czas ze swoimi dziećmi. Głównym celem takich zajęć jest budowanie więzi z dzieckiem poprzez obecność rodziców czy opiekunów.

Do Bibliotecznego Klubu Malucha w Pawłowicach przyszło 10 dzieci z mamami, była też babcia z wnuczką Emilką. Dzieci wspólnie z opiekunami śpiewały, tańczyły, wyklejały choinkę, a niektóre wolały bawić się same. Zajęcia odbyły się w przyjaznej i miłej atmosferze. Głównym celem takich zajęć jest budowanie więzi z dzieckiem poprzez obecność tych, których dzieci najmocniej kochają.

Każdego, kto chciałby ubogacić swój czas z dzieckiem i wziąć udział w zajęciach proszony jest o kontakt z Gminną Biblioteką Publiczną w Pawłowicach, pod nr tel. 32 4722 198. Następne spotkanie już za tydzień – będą śpiewy, tańce, wyklejanki i czytanie bajek a przede wszystkim dobra zabawa.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2022