Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybniccy policjanci poszukują świadków wypadku

Facebook Twitter

Policjanci z Rybnika poszukują świadków wypadku na ul. Karola Miarki w Rybniku. Mundurowi wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym śmierć poniosła 69-letnia kobieta. Doszło do niego 14 października, około godziny 19:00.

Fot.slaska.policja.gov.pl

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący bmw 19-letni rybniczanin jadąc w kierunku ulicy Przemysłowej, najechał na leżącą na jezdni, tuż za przejściem dla pieszych kobietę. 69-latka poniosła śmierć na miejscu. Kierowca osobówki był trzeźwy. Obecny na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok. Rybniccy śledczy ustalają teraz szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego w wypadku.

Osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku przy ul. Pl. Armii Krajowej 5, osobiście albo telefonicznie – numery telefonów 47 85 572 80 lub 47 85 572 55. W szczególności proszeni o kontakt są kierowcy dysponujących zapisem monitoringów z pojazdów poruszających się tego dnia, około godziny 19.00 ulicą Przemysłową i Karola Miarki.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 marca 2023