Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rydułtowy: Burmistrz jako fotograf. Licytacja dla WOŚP

Facebook Twitter

Na jeden dzień zrezygnuje z bycia burmistrzem. Zamiast do magistratu pojedzie na stację kolejową, by wykonać sesję portretową. Burmistrz Rydułtów, Marcin Połomski wystawił swój czas na licytacje WOŚP.

W niedzielę, 12 stycznia odbędzie się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a jego celem będzie zebranie środków na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Warto przypomnieć, że hasło tegorocznego finału brzmi „Pomaganie dzieciom jest dziecinnie proste”.

Tegoroczną kwestę na cele WOŚP wspierają także władze Rydułtów. Zapraszamy wszystkich, którzy mają wielkie serca, by je okazali. burmistrz Marcin Połomski na aukcję w tym roku wystawił swój czas. Porzuci zatem na jeden dzień fotel w Urzędzie Miasta i wykona sesję zdjęciową dla zwycięzcy licytacji na starej stacji PKP. Można zatem zainwestować w unikatową pamiątkę i spotkać się z burmistrzem w dość nietypowych okolicznościach. Organizatorzy zapraszają w niedzielę do RCK ,,Feniks”. Główne licytacje zaczynają się o 17.00!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 lipca 2021