Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Są kłopoty z wodą na rybnickim osiedlu Wrębowa. Co się dzieje?

Facebook Twitter

Dostawca wody, czyli GPW prowadzi prace remontowe na sieci, a to oznacza, że mogą występować kłopoty z wodą na osiedlu Wrębowa w Rybniku. Do kiedy potrwają prace na sieci? Sprawdź!

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Rybniku Ochojcu
Fot. Pixabay

Kłopoty z woda na rybnickim osiedlu Wrębowa. Problemy zaczną się o 23:00 w środę (25.10.) i potrwają do 23:00 w piątek (27.20.). Może wystąpić obniżenie ciśnienia wody, do braku wody włącznie w sieci wodociągowej. W tym czasie prowadzone będą prace naprawcze na magistrali wodociągowej. Potrzebę dowozu wody należy zgłaszać do dyżurnego rybnickiego PWiK.  Poniżej, w komunikacie PWiK znajdziecie wszystkie szczegóły.

Komunikat PWiK

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku uprzejmie informuje , że od dnia 25.10.2023r. ,od godz. 23:00 do dnia 27.10.2023r. do godz. 23:00 może wystąpić obniżenie ciśnienia wody – do braku wody włącznie w sieci wodociągowej

W podanym terminie dostawca wody ,tj. Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. w Katowicach , będzie prowadziło prace naprawcze na własnej magistralnej sieci wodociągowej. Utrudnienia powyższe obejmą obszar: Rybnik – Osiedle Wrębowa

Za powyższe utrudnienia spowodowane przez GPW S.A. przepraszamy – potrzebę dowozu wody prosimy zgłaszać do Dyspozytora PWiK – tel.32 42 23681 , email: [email protected] . Ponadto informujemy , że zastępczy punkt poboru wody znajduje się na ul. Pod Lasem 62 w Rybniku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 marca 2024