Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Są wygodne, kolorowe, dla słuchaczek Radia 90 i nie tylko!

Facebook Twitter

Z okazji Dnia Kobiet zarówno w piątek (8.03.), jak i sobotę (9.03.), galeria Focus Park w Rybniku rozdawać będzie markowe kubki na kawę KeepCup... Pełne kawy! Takie kubki do zdobycia także w Radiu 90.

Słuchaj Radia 90 w piątek, w Dniu Kobiet! Będziemy je rozdawali naszym słuchaczom, możesz je zdobyć dla siebie lub na prezent. Wystarczy w odpowiednim momencie zadzwonić i nagrać swoje życzenia dla najbliższej Ci kobiety!

Już teraz zapisz w telefonie numer do Radia 90: 32 423 23 23. Dla naszych słuchaczy mamy 20 kubków KeepCup.

KeepCup to producent kubków z Melbourne, które swoim wyglądem i funkcjonalnością zdobyły serca smakoszy kawy na całym świecie. Stworzone z myślą o zmniejszeniu zużycia kubków jednorazowych, a tym samym o ochronie środowiska, kubki KeepCup zyskały ogromną popularność na całym świecie. Niepowtarzalny design, styl i kolorystyka kubków KeepCup to znak rozpoznawczy tej firmy już od 1998 r. Wygodne, trwałe i solidnie wykonane kubki są łatwe do przenoszenia i doskonale sprawdzają się w terenie.

A co zrobić, aby otrzymać markowy prezent w Galerii Focus niezależnie od zabawy w radiu 90? Wystarczy 8 lub 9 marca, w godzinach od 11.00 do 19.00, dokonać zakupów za minimum 100 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym znajdującym się w Focus Parku w Rybniku. Będzie możliwość zsumowania maksymalnie dwóch paragonów. Następnie należy udać się do Punktu Obsługi Akcji, który znajdzie się na parterze galerii. Po zarejestrowaniu paragonu otrzymamy oryginalny kubek KeepCup, który będzie można na stoisku napełnić pyszną, aromatyczną kawą. Każdy klient może otrzymać danego dnia tylko jeden egzemplarz. Liczba kubków jest ograniczona. Regulamin promocji dostępny będzie w Punkcie Obsługi Akcji oraz na stronie galerii.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj