Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Schronisko w Rybniku pełne jest Azorków, Misiów i Szefów [FOTO]

Facebook Twitter

Schronisko w Rybniku to tymczasowy - mamy nadzieję - dom dla wielu uroczych kundelków. Z okazji Dnia Kundelka, prezentujemy wam te urocze psiaki. Zajrzyjcie do galerii, może zakochacie się od pierwszego wejrzenia.

Schronisko w Rybniku pełne jest uroczych kundelków, które w klatkach i na wybiegach czekają na swojego pana i domek! Dziś, przy okazji światowego Dnia Kundelka, obchodzonego właśnie 25 października, prezentujemy wam najwierniejsze i najbardziej wdzięczne pieski – właśnie kundelki. Jest Azor, Gucio, Bora. Są małe pieski, kanapowe i większe idealnie nadające się do pilnowania posesji. Wszystkie do szczęścia potrzebują tylko domu i pełnej miski. A odwdzięczą się ogromną miłością.

Jak można je adoptować. Schronisko w Rybniku przyjęło kilka zasad. Przede wszystkim musisz być osobą pełnoletnią i trzeźwą. – Musisz być być odpowiedzialnym i świadomym tego, że adoptowany zwierzak będzie twoim przyjacielem przez kilka lub kilkanaście następnych lat – informują w schronisku.

Przed przyjazdem do schroniska warto  odwiedzić albumy ze zwierzakami do adopcji, zapoznać się z opisami i zdjęciami psów, zapisać sobie numery i nr kojców interesujących nas psiaków. Jest to wielkie ułatwienie, oszczędza czas, a ponadto eliminuje chodzenie po schronisku, stresowanie i denerwowanie psiaków. Psiaki w kojcach zachowują się bardzo różnie, niektóre mogą nawet groźnie szczekać, ale wystarczy je wyprowadzić na spacer, po za mury schroniska i od razu zachowują się całkowicie inaczej!

Warunki adopcji psa w schronisku w Rybniku
1) odbycie z psiakiem, którego chcemy adoptować min. 2-3 spacerów
2) posiadanie przy sobie dowodu tożsamości
3) posiadanie smyczy dla psa i transportera dla kota
4) podpisanie umowy adopcyjnej
5) uiszczenie opłaty: 50zł

Zwierzęta można adoptować w godzinach:
– pon-pt: 8 -14
– soboty: 8 -11

Wszystkie zwierzęta w naszym schronisku są zaszczepione przeciwko wściekliźnie, odrobaczone oraz zachipowane. Dorosłe, jeśli pozwala na to stan zdrowia, są kastrowane, a szczenięta i koty dodatkowo szczepione przeciwko chorobom wirusowym.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024