Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Single i Remiksy”

Facebook Twitter

Komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli w środę (30.04.) na deskach Teatru Ziemi Rybnickiej. Początek o 19.00.

W sztuce Marcina Szczygielskiego single pozornie gloryfikujący swoją niezależność i swobodę, tak naprawdę stają się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery.

Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież – jak mówi – singiel to najlepszy utwór na płycie. W firmie, którą dowodzi, szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa.

Gdy korporacja zostaje wchłonięta przez inną, większą, a nowe szefostwo postanawia zmienić charakter firmy na prorodzinny, Magda wpada w panikę. Tym większą, że do Polski wysłany zostaje nowy przełożony, którego zadaniem ma być zweryfikowanie przede wszystkim jej pracy.

Magda natychmiast musi zdobyć partnera! Jak jednak ma to zrobić, gdy przez całe swoje dotychczasowe życie unikała związków jak ognia i po prostu nie potrafi zbudować miłosnej relacji? Dochodzi do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zatem wydanie służbowego polecania…

Pech w tym, że wysłany z centrali weryfikator ma zjawić się w firmie lada chwila…

Wystąpią:

  • Weronika Książkiewicz
  • Anna Mucha
  • Wojtek Medyński
  • Lesław Żurek

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj