Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Śląsk: Zamknięte wszystkie ośrodki egzaminowania kierowców

Facebook Twitter

Zamknięte szkoły, instytucje kultury, a także jednostki państwowe. Decyzją Dyrekcji Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach wszystkie egzaminy od dzisiaj (12.03.) zostają odwołane z uwagi na epidemię koronawirusa. Taki komunikat zamieścił ośrodek na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Temat dotyczy nie tylko Katowic, ale wszystkich ośrodków. Od czwartku 12 marca wszystkie egzaminy zostają odwołane. Decyzja dotyczy nie tylko egzaminów, a także przeprowadzanych szkoleń. Wstrzymanie egzaminowania obowiązuje we wszystkich terenowych ośrodkach, którymi zarządza WORD Katowice. Chodzi więc o miasta, gdzie odbywały się egzaminy Bytom, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik oraz Tychy. Jak czytamy w komunikacie:

dokonane opłaty za egzamin pozostają w saldzie i nie przepadają.

WORD w Częstochowie informuje, że nowy termin egzaminu można ustalać drogą elektroniczną poprzez platformę info-car. Osobiście w Biurze Obsługi Klienta WORD, termin egzaminu będzie można ustalać od dnia 26.03, czyli za dwa tygodnie. Podobnie sytuacja wygląda w ośrodku w Bielsku-Białej.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj