Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Śmierć 30-letniego motocyklisty w miejscowości Owsiszcze

Facebook Twitter

30-letni motocyklista zginął w powiecie raciborskim, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem. Policja w Raciborzu informuje o piątkowym (18.06.) wypadku w miejscowości Owsiszcze.

Około godziny 22.00 na ulicy Krzyżanowickiej motocyklista na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w betonową podstawę zabytkowego wozu strażackiego. 30-latek zginał na miejscu. Raciborscy śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku, jednocześnie apelują do motocyklistów: nie szarżujcie.

Apelujemy do kierowców przede wszystkim do motocyklistów o ostrożną jazdę w szczególności, gdy aura sprzyja. Przestrzegamy przed przekraczaniem dozwolonych prędkości w terenie zabudowanym jak również poza takim terenem. Zwracamy uwagę o zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i o wykonywanie wszelkich manewrów z wyobraźnią. Ostrzegamy także pieszych i rowerzystów, aby zachowali szczególną ostrożność przy wkraczaniu i poruszaniu się jezdnią. Przypominamy również rowerzystom i pieszym o obowiązku używaniu poza obszarem zabudowanym elementów odblaskowych.

– pisze na swej stronie w internecie policja z Raciborza.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj