Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Śmiertelny wypadek w Jastrzębiu-Zdroju. Sprawca uciekł, szuka go policja [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Zginął pasażer motorowera. W sobotę (10.04.) po godz. 19.00 na ulicy Armii Krajowej kierujący samochodem jeep z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący motorower.

fot. jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Aktualizacja:

Policjanci z wydziału kryminalnego jastrzębskiej komendy szukali sprawcy. Dziś (12.04.) poszukiwany kierowca sam z adwokatem zgłosił się do komendy. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.

Poprzednia informacja:

W wyniku zderzenia 52-letni pasażer jednośladu zginął na miejscu, natomiast kierujący, 29-latek z obrażeniami nóg został przewieziony do szpitala. Pojazd jeszcze tej samej nocy został odnaleziony na terenie powiatu wodzisławskiego. Policjanci z wydziału kryminalnego jastrzębskiej komendy nadal poszukują sprawcy wypadku, który ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

Jastrzębscy mundurowi dzięki natychmiastowej reakcji świadków posiadają zapis urządzenia rejestrującego, na którym widać pojazd, jak i sprawcę wypadku. Policjanci proszą osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numere telefonu 47 85 542 00 lub alarmowy 997.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 maja 2021