Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Stomil Olsztyn vs GKS Jastrzębie – zapowiedź 13. Kolejki! [materiał partnera]

Facebook Twitter

Rozgrywki 1. Ligi nie zatrzymały się podczas przerwy na reprezentację, a już w najbliższy weekend GKS Jastrzębie uda się w trudną delegację do Olsztyna. Oba zespoły prawdopodobnie będą zaangażowane w obecnej kampanii w walkę o utrzymanie, więc będzie to starcie o coś więcej niż tylko „trzy punkty”. Na czyją wygraną w tym przypadku stawia bukmacher?

Stomil Olsztyn vs GKS Jastrzębie

GKS Jastrzębie, to jedna z nielicznych drużyn, które rozegrały już komplet 12 meczów ligowych. Stomil ma na swoim koncie 11 pojedynków i już w środę zmierzy się z Koroną Kielce w zaległym starciu 10. kolejki.

GKS przegrał ostatni mecz ligowy, jednak mierzył się z rozpędzonym ŁKS’em. Raport z tej rywalizacji dostępny jest tutaj.

Dla obu drużyn początek sezonu nie był wymarzony. GKS Jastrzębie z 12 rozegranych meczów uzbierał zaledwie cztery punkty, na które składa się zwycięstwo, remis i 10 porażek! Duma Warmii po słabym starcie wyszła na chwilę na prostą, jednak w ostatnich pięciu meczach nie zaznała smaku wygranej!

Zarówno Stomil, jak i GKS mogą się cieszyć z faktu, że w tym sezonie z 1. Ligi spada tylko jedna drużyna, co znacząco zwiększa ich szanse na utrzymanie. W innym przypadku – byliby w gronie faworytów do spadku. Jastrzębianie nadal muszą spoglądać za siebie, jednak fatalna dyspozycja Sandecji daje obecnie większą nadzieję na pozostanie w lidze niż sama gra GKS’u.

Stomil i Zagłębie zmierzyły się już raz w obecnej kampanii. Spotkanie w Olsztynie w ramach Pucharu Polski zakończyło się triumfem gości i bez wątpienia fani tego zespołu nie mieliby nic przeciwko takiemu zakończeniu weekendowej rywalizacji.

Na co musisz zwrócić uwagę z typerskiego punktu widzenia? W ofercie bukmachera PZBuk dostępny jest zakład na bramkę z obu stron. W każdym z pięciu poprzednich spotkań pomiędzy tymi drużynami padł wynik BTTS, a tylko raz skończyło się underem 2,5 bramki.

Typy z oferty bukmachera

Ze względu na miejsce rozegrania tej rywalizacji, faworytem tego meczu jest Stomil Olsztyn. Oba zespoły znajdują się jednak pod formą, dlatego też bezpieczniejszym wyborem od typowania 1X2 wydaje się opcja BTTS.

Stomil nie wygrał czterech ostatnich meczów na swoim boisku, jednak w trzech z nich zremisował. GKS Jastrzębie jedyne zwycięstwo w obecnej kampanii ligowej zanotował na wyjeździe, a także ma przewagę psychologiczną przed najbliższym starciem, ponieważ już raz pokonał Dumę Warmii na wyjeździe w obecnej kampanii.

Na podstawie analizy statystyk i dyspozycji defensywnej obu drużyn – najlepszą propozycją z oferty bukmachera PZBuk jest tutaj typ na BTTS. Wejdź na www.pzbuk.pl i sprawdź wszystkie możliwości przed tym spotkaniem!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 lutego 2023