Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Strzały w stronę dzieci i pobicie. Policja poszukuje świadków

Facebook Twitter

Poszukiwani świadkowie zdarzenia z sylwestrowej nocy. Policjanci z Jastrzębia proszą o pomoc w ustaleniu okoliczności pobicia mężczyzny na ulicy Wyspiańskiego.

Strzały w stronę dzieci

Strzały w stronę dzieci a później pobicie

Około północy jastrzębianin zauważył, jak jeden z mężczyzn odpala fajerwerki w stronę dzieci, w związku z czym postanowił zwrócić mu uwagę. Pomiędzy mężczyznami wywiązała się kłótnia. W trakcie całego zamieszania podeszło do nich jeszcze dwóch mężczyzn i razem w trzech zaczęli uderzać poszkodowanego po całym ciele. Gdy jeden ze świadków zareagował, agresorzy uciekli. Mężczyzna ze złamaną nogą oraz ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala. Wszystkie osoby mogące mieć informacje na ten temat proszone są o kontakt z policjantami z jastrzębskiej komendy.

Wszystkie osoby mogące mieć informacje na ten temat proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 47 85 542 86.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024