Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kradzież i pobicie w Raciborzu. 23-latek rzucił się na ekspedientkę w spożywczaku

Facebook Twitter

Zuchwała kradzież i pobicie w Raciborzu. 23-latek rzucił się na ekspedientkę, która próbowała powstrzymać go przed kradzieżą alkoholu i ... ciastek.

Ojciec zostawił syna w aucie

Kryminalni zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży rozbójniczej. Kradzież i pobicie w Raciborzu miało miejsce na terenie jednego z marketów w Raciborzu przy ulicy Opawskiej.

Jak ustalili policjanci, młody mężczyzna, będąc, na terenie marketu spożywczego dokonał kradzieży dwóch butelek alkoholu oraz paczki ciastek o wartości 183,97 złotych. Gdy chciał, opuścić sklep po przejściu linii kas nie płacąc, za skradziony towar został ujęty przez pracownicę sklepu.

Wówczas mężczyzna, by uniknąć, odpowiedzialności karnej zaczął być agresywny, a wszystko po to, by pozostać w posiadaniu przywłaszczonego towaru. W pewnym momencie złodziej zaczął się również szarpać z kobietą, odpychać oraz łapiąc, za szyję przycisnął głowę kobiety do podłogi. Po czym udało mu się oddalić z miejsca przestępstwa

informują mundurowi z raciborskiej komendy.

Nad sprawą pracowali raciborscy kryminalni, którzy już po dwóch dniach trafnie wytypowali i zatrzymali na terenie Raciborza osobę związaną z przestępstwem. Sprawcą kradzieży rozbójniczej okazał się 23-latek. Agresor trafił do policyjnego aresztu. Został objęty policyjnym dozorem, grozi mu nawet 10 lat pobytu w więzieniu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj