Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Szukają sklepowych złodziei w Żorach

Facebook Twitter

Policjanci z Żor proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sklepowych złodziei. Mundurowi publikują wizerunki aż 11 osób, które nie zapłaciły za towar. Do wszystkich kradzieży doszło w okresie od października do grudnia minionego roku.

Wśród poszukiwanych są dwaj mężczyźni, którzy zatankowali pojazdy na stacji przy ulicy Kasztonowej w Żorach i odjechali nie płacąc. Jest osoba, która skradła materiały budowlane. 6 kolejnych, które nie zapłaciło za artykuły drogeryjne w sklepach przy Alei Zjednoczonej Europy i przy Katowickiej w Żorach, a także dwóch amatorów głośników bezprzewodowych, które skradli ze sklepu przy al. Jana Pawła II także w Żorach.

Łącznie skradzione towary są warte blisko 8 tysięcy złotych. Mundurowi proszą wszystkich, którzy które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanych mężczyzn i kobiet o kontakt.

  • Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny o kontakt pod numerami telefonów: 47 85 53 337, 47 85 532 00 lub adresem e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl.

Czytaj także:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 marca 2023