Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tajemnicza sprawa psa z Suszca. Gdzie jest? Czyj jest?

Facebook Twitter

Policja z Pszczyny wraca do porzuconego w maju psa. Właściciele zostawili go przywiązanego do słupka przy fontannie w Suszcu i odjechali.

Wszystko działo się 25 maja, to byłą sobota, przy fontannie przy ul. Św. Jana w Suszcu. Mieszkająca nieopodal kobieta widziała, jak kobieta i mężczyzna wysiedli z samochodu, przez krótką chwilę spacerowali z psem rasy Husky, po czym, już bez psa, wsiedli do swojej mazdy i odjechali.

Kobieta postanowiła zaopiekować się zwierzęciem. W przypadku, gdyby do poniedziałku nie zgłosili się jego właściciele, planowała zgłosić ten fakt w urzędzie. Niestety nie zdążyła, ponieważ pies uciekł. Wtedy o wszystkim poinformowała miejscowych policjantów. Do dzisiaj nie wpłynęła do pszczyńskiej jednostki żadna informacja na temat tego psa, jego odnalezienia lub związanego z nim incydentu. Nie zgłosili się także po niego jego właściciele.

Policjanci z pszczyńskiej komórki ds. zwalczania przestępczości gospodarczej zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu okoliczności związanych z porzuceniem psa rasy Husky. Z tego, co ustalili mundurowi wynika, że poruszający się srebrnym samochodem marki Mazda 6 kobieta i mężczyzna pozostawili bez opieki psa i odjechali. Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia, psa lub ich właścicieli proszeni są o kontakt z sierż. szt. Moniką Szromczyk. Można dzwonić wybierając numer tel. 32 4493278 lub wysyłać wiadomości drogą mailową: monika.szromczyk@pszczyna.ka.policja.gov.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2022