Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Targi turystyczne w Ostrawie – Dovolená 2024

Facebook Twitter

Przed nami kolejne targi turystyczne w Ostrawie - Dovolena 2024. W tłumaczeniu z czeskiego na polski dovolena to po prostu urlop.

targi turystyczne

Targi turystyczne odbędą się w centrum wystawienniczym Czerna Louka w najbliższy piątek i sobotę (01-02.03). Udział zapowiedziało 80 wystawców z branży turystycznej z Czech, Słowacji i Polski.

Oferta, którą zaprezentują, jest bardzo bogata

– mówi koordynator polskich usług przewodnickich w Ostrawie Filip Witkowski.

Filip Witkowski: Przede wszystkim są to stoiska, gdzie będą czekali na państwa eksperci, którzy opowiedzą o swoich regionach. Świetne miejsce, żeby zaczerpnąć inspiracji, gdzie podróżować. To jest festiwal dla każdego. I dla podróżników, i dla tych którzy lubią zwiedzać tylko okoliczne miejscowości. Jeżeli ktoś poszukuje czegoś nowego, czy rowerzysta, czy łazik górski, czy ktoś, kto jednak woli zwiedzać miasta, architekturę, jakiekolwiek zabytki, każdy znajdzie jakiś element dla siebie.

Na targach znajdziecie nie tylko stoiska, przygotowano również bogaty program towarzyszący z pokazami gotowania, prezentacjami regionów, wykładami czy rozmowami ze specjalnymi gośćmi z branży turystki.

Zaplanowano między innymi spotkanie z Piotrem Kilijanem polskim podróżnikiem z Istebnej, który opowie o swojej podróży na Grenlandię. Podczas Targów wystąpi również Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”. A wydarzeniu będzie towarzyszyć także Festiwal Książki. Targi w centrum wystawienniczym Czerna Louka w najbliższe piątek i sobotę w godzinach od 10 do 17.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj