Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

TDP: Utrudnienia także w Rybniku

Facebook Twitter

Także Rybnik na trasie Tour de Pologne. Planowana godzina przejazdu kolarzy przez Rybnik w poniedziałek (5.08.) to ok. 16:55-17:15. Kolarze przyjadą do centrum od strony Chwałowic, potem pojadą Mikołowską do Kamienia. Wzdłuż ulicy Kościuszki będzie można kibicować kolarzom!

Trasa na terenie miasta będzie wiodła następująco:

ul. 1 Maja – ul. Chwałowicka – rondo Chwałowickie – ul. 3 Maja – ul. Józefa Piłsudskiego – ul. Tadeusza Kościuszki – ul. Powstańców Śląskich – ul. Byłych Więźniów Politycznych – ul. Mikołowska – ul. Robotnicza – rondo Ukraińskie – ul. Księdza Jana Pojdy.

Utrudnienia w ruchu:

Na trasie wyścigu, pół godziny przed przejazdem kolarzy wystąpią utrudnienia w ruchu. Utrudnienia na trasie przewidywane są od godz. 16:30 do 18:00; poza ulicą Tadeusza Kościuszki, która ze względu na dziecięcy wyścig „Bajtel na kole” pozostanie zamknięta do ok. godz. 19.00 na odcinku od skrzyżowania z ul. Bolesława Chrobrego do zjazdu na parking obok szkoły muzycznej, przy ul. Powstańców Śląskich.

Godziny występowania utrudnień podane są w przybliżeniu, dlatego prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń służb porządkowych.

Uwaga, od godziny 16:45 do godziny 20:00 nastąpi całkowite wyłączenie przystanku Rybnik Śródmieście Bazylika z ruchu autobusów. W miejsce tego przystanku obsługiwany będzie przystanek Rybnik Śródmieście Kościuszki oraz Rybnik Śródmieście Chrobrego. Za utrudnienia przepraszamy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 lutego 2023