Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

”Tęskniliśmy za koncertami”. Krzysztof Zalewski w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce

Facebook Twitter

''Tęskniliśmy za koncertami, a ten był wyjątkowy'' - mówią ci, którzy w niedzielę (07.03.) wybrali się na koncert Krzysztofa Zalewskiego w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach. Artysta wraz z zespołem wystąpił wczorajszego wieczora dwukrotnie.

fot.Fb/CKE Czerwionka Leszczyny

Jakie to uczucie wrócić na koncerty?

Placówki kulturalne wykorzystują zniesienie obostrzeń i organizują od kilku tygodni artystyczne wydarzenia. Na widowni może zasiąść maksymalnie połowa publiczności w obowiązkowych maseczkach i przy zachowaniu dystansu.

Olek Biela: Spełniają się marzenia publiczności ale też spełniają się nasze marzenia. Naszym marzeniem było wrócić do normalnej pracy, nasza normalność jest tak na 50%- tak jak i widownia w CKE ale jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że udało się nam dzisiaj zrobić koncert gdzie dwie pełne połówki się sprzedały. Krzysztof Zalewski dał super koncert.

Radio 90: CKE pokazuje, że nie boi się pandemii, a właściwie potrafi sobie z nią poradzić.

Olek Biela: Zaliczamy teraz w ostatnich dniach dzięki koronawirusowi 3 topy, to Sanah, Zalewski i Zawiałow- to są naziska, które można powiedzieć, że w normalnym czasie przed pandemią nie mielibyśmy szans na zorganizowanie koncertów tych artystów u nas, ponieważ oni nie rozmawiali z salami poniżej 500, a nawet 1000 osób, a nasza sala ma 350 miejsc, więc dzięki pandemii udało nam się ich zaprosić na mniejsze koncerty.

Z kierownikiem artystycznym w CKE w Czerwionce-Leszczynach rozmawiał Arkadiusz Żabka.

 

W najbliższą niedzielę (14.03.) kolejny koncert w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach. Na scenie wystąpi dwukrotnie Daria Zawiałow.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj