To były bardzo dobre starty naszych zawodników na nartorolkach

Wczoraj (13.09.) na zawodach na nartorolkach w Bystrej świetnie zaprezentowali się: Agata Warło i Wojciech Fojcik. Mieszkanka Wodzisławia Śląskiego i najmłodsza zawodniczka Kadry Młodzieżowej Polski zajęła I miejsce w biegu na 2800m w kategorii juniorka A. Wojciech Fojcik z Marklowic zajął 6 miejsce na tym samym dystansie.

Oboje reprezentują NKS Trójwieś Beskidzką, a ich trenerką jest nauczycielka gimnazjum w Marklowicach Aleksandra Pustołka. Dzień wcześniej- w sobotę (12.09)- jej podopieczni też dobrze spisali się na ogólnopolskich zawodach na nartorolkach w Istebnej „Beskidy bez Granic”.

W Istebnej startowali wszyscy najlepsi zawodnicy w Polsce. Agata Warło zajęła I miejsce w kategorii Juniorka A w biegu na 5 km. Wojciech Fojcik zajął II miejsce w kategorii junior A w biegu na 10km.