Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tomasz Dzida ponownie został zawodnikiem GKS-u Jastrzębie

Facebook Twitter

Pierwszoligowy GKS Jastrzębie zakontraktował jeszcze jednego piłkarza. Do zespołu dołączył Tomasz Dzida. To 21-letni ofensywny pomocnik, który ostatnie półtora sezonu spędził w trzecioligowym Pniówku Pawłowice, gdzie występował na zasadzie wypożyczenia właśnie z GKS-u.

fot.www.gksjastrzebie.com

W zespole z Pawłowic rozegrał w sumie 29 meczów, w których zdobył 2 gole. Wcześniej w zespole z Jastrzębia grał na poziomie III, II i I ligi. GKS poznał także terminy kolejnych spotkań. Zaległe spotkanie z Górnikiem Łęczna odbędzie się 11 listopada. To wyjazdowy mecz. Na swój stadion jastrzębianie wrócą 14 listopada na mecz z ŁKS-em Łódź. Do końca rundy jesiennej przy Harcerskiej zagrają jeszcze z Zagłębiem Sosnowiec i GKS-em Bełchatów.

Harmonogram spotkań GKS-u Jastrzębie na stadionie przy ulicy Harcerskiej (o ile na ich rozegranie pozwoli sytuacja w kraju związana z koronawirusem):

Kolejka 12
GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź, sobota, 14 listopada, godz. 12:30

Kolejka 14
GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec, sobota, 28 listopada, godz. 12:30

Kolejka 16
GKS Jastrzębie – GKS Bełchatów, sobota, 5 grudnia, godz. 12:30

Na chwilę obecną, w związku z odgórnymi przepisami, wszystkie spotkania zorganizowane będą bez udziału publiczności. W przypadku powrotu kibiców na stadiony, możliwa będzie zmiana godzin rozegrania spotkań. Zmiana terminu może także nastąpić w przypadku transmisji meczu w telewizji Polsat

– informuje klub.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022